Markalar.

Yazılım ve geliştirmede harikalar yaratıyoruz

Yaptığımız şeyin özünde, bunu kimin için yaptığımızdır. Hedef kitleniz, müşterileriniz, ekibiniz ve siz. Fikirlerimizi doğrulamak için verileri ve yenilerine ilham vermek için yaratıcılığımızı kullanırız.

netq soft logo

netQ Yazılım sektöründe 10 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. Müşterileriyle uzun vadeli, sürdürülebilir iş dostluğunu ilke edinen netQ Yazılım, birçok seçkin firmanın yazılım ve altyapısı konusunda projeler üreterek katma değer sağlamaktadır.

Müşterilerimizin sürdürülebilir başarısına katkıda bulunan bir şirket olarak müşterileri, iş ortakları, çalışanları, yatırımcıları ve tüm paydaşlarıyla birlikte geleceği kodluyoruz. Müşterileri için iş birliği içerisinde tutku ve çeviklikle değer yaratıyoruz.

netQ Soft Hakkında

Yeteneğimizi hesap yöneticilerinin arkasına saklamıyoruz. Her zaman kilit karar vericilerimizi ve yaratıcı yeteneklerimizi masaya getiren bir ekibiz.

WEB SİTESİ
Geliştirme
cornerdex logo

Limon Istanbul markası olan “Corner Dex” e-ticaret ihtiyaçlarını tek bir platformdan yönetebileceginiz bütünlesik bir çözüm sunuyor. Cornerdex kullanıcılara, E-ticaret yazılımını, Pazaryerleri ve ERP (Ön Muhasebe) yazılımlarını birbirleri ile %100 uyumlu bütünlesik olarak hızlı, güvenli ve kullanım rahatlığı sunuyor.

Cornerdex Hakkında

Her projeye kullanıcı psikolojisi ve güçlü bir stratejiden yaklaşarak, uzman tasarım ekiplerimizi serbest bırakmadan önce gerçekten yapılması gerekenlerin özüne iniyoruz.

WEB SİTESİ
Geliştirme